Ředitel v mé hlavě šéfuje kavčímu byznysu neustále. Je rozmarný a neustále vymýšlí něco dalšího a dalšího, co zbytek týmu vůbec nestíhá.
Kavka ředitelka kavčího světaCEO
Fotoaparát jsem poprvé držela v ruce na letní škole kroužku mladých přírodovědců v pražské zoologické zahradě. Ale nebojte, fotím už asi 30 let a fotím čím dál tím víc.
Kavka fotografkaFotografka
Za to, že jsem se kdy odvážila ušít sukni, vděčím módní návrhářce Heleně Fejkové. Vymyslela jsem si v jednom ze svých četných těhotensví maminkovský model a šla jsem si ho nechat ušít do jejího salónu. Helena si se mnou sedla a vysvětlila mi, že to, co jsem si vymyslela, ušít nejde. Tak jsem si to ušila sama.
Kavka, co kafrá a šijeNemódní návrhářka
...no kdo asi nosí vaše balíčky na poštu? ...vzdávám se! ...a přiznávám, že někdy využívám dětskou práci (protože naše zásilkovna sídlí v cukrárně).
Kavka poslíčkemPoštovní holub
Kavky si svůj web dělají samy. Což má své výhody a taky spoustu nevýhod.
Kavka v technickém zázemíWebmaster
No schválně si to zkuste - napište mi! Neodpoví vám ani zpropadenejj chatbot ani uhlazená sekretářka. Odpoví vám kavky osobně. Což je možná důvod, proč kavky zrovna neodpovídají, když to nejvíce potřebujete.
Kavka sekretářkaAneb sama sobě virtuální (sic!) asistentkou

Tři kavky - nemódní návrhářka & fotografka vnitřních světů

..narodila jsem se jako violoncellový virtuos.... Bohužel totálně bez talentu ...a tak tedy už velmi, velmi, velmi dávno jsem sešla z nalinkované cesty. A jdu si kam chci. Šití je moje náhodně nalezená životní vášeň, které jsem totálně propadla. No a to focení, to je kapitola sama pro sebe...fotím prostě odjakživa...Poslední dobou i profesionálně. Focení s kavkami rozhodně není nuda a vždycky to vyžaduje kvalitní boty a otevřenou mysl. Dost možná se u toho zamažete a pravděpodobně se podíváte do míst, kam by vás nikdy nenapadlo vstoupit....Může se stát, že po vás kavky budou chtít někam vylézt (třeba na strom), vlézt do bažiny, nebo třeba do vody (a že radši fotím v zimě). Naopak se nemusíte příliš líčit a toužíte li po focení se zvířaty, jsem schopná cestou odlovit nějakého náhodně kolemjdoucího psa. Většinou fotím ženy, ale je to tím, že chlapi se víc stydí...

Tak co, máte odvahu?

Pro ty, co se chtějí dozvědět o kavkách něco více...

...tu mám průřez kavčí mediální stopou...

...nahlédněte pod pokličku a do zákulisí

...zvu vás...

Rozhovor, který nevyšel

..rozhovor pro spřátelenou značku Máma v lese, kterýžto ovšem Facebook vyhodnotil jako SPAM a tak dřív, než stačil spatřit světlo světa...

 

Kavky v podcastu Jany Jánové

Jana Jánová, rebelská koučka, podcasterka a vykladačka vesmírných složitostí zvaných human design a taky krásná žena a kamarádka si povídá s kavkami.

Pro zvědavce a milovníky kavčích sukní:

Tady je k dispozici jeden lehce starší rozhovor o životě, šití a tak vůbec.

Kavky na červené pohovce...

a není to u psychiatra, jak by se tak nabízelo, ale v Nymburském rádiu Patriot

...a dobře si prosím prohlédněte moderátorku, jakou má krásnou sukni

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Článek v Pravém domácím časopise

...o šití pro malé princezny, což je možná jen malá dílčí část kavčího byznysu, zato ta úplně, ale úplně nejmilejší

...napsáno pro Pravý domácí časopis

A pro pro největší zvědavce tu mám aj video a pohled do útrob kavčího hnízda, aneb tříkrálová groteska, kterou o mně kdysi natočil Fler...

Něco se od té doby změnilo, ale ledacos zůstává...

Nosíte rády sukně?

A víte, jaká vám bude nejvíc slušet? Stáhněte si zdarma kavčí povídání o sukních, stylech, střizích a barevné typologii. Dozvíte jak vybrat tu nejkrásnější přímo pro vás.

Vrstevný sváteční hedvábný model. Dvě sukně, co můžete nosit i…
sukně
Pro duše jemné a něžné. Pro romantičky a víly z…
Pro ty, co milují vodu, nebe a léto. Originál kavčí…