Kavčí květinářství

aneb udělejte si radost

...jedna z mnoha stínových kavčích kariér je vázání divokých kytic, obsahujících, krom klasických zahrádkových krásek, jak vystřižených z babiččiny či Čapkovy zahrádky, taky pořádně divoké plevele.

Ale nemám tolik životů, všechny plány nelze realizovat. Kytice vážu pro sebe, často z růží a s růžemi, protože jejich pěstování mi docela jde, doplňuju ledasjakou divočinkou (třeba právě v době, kdy píšu tento text, mi na zahradě, mimo jiné teda, kvetou ředkvičky a ty teda kvetou moc pěkně).

Mnu prostě ty kytice fotím a plevelím s nimi svůj virtuální prostor  a ráda bych jimi dělala radost i Vám.

Nabízím tedy zDARma ochutnávkový kavčí květinový foto balíček. Říkám tomu:

  ♥♥♥Digitální šperk♥♥♥

Takže co? Taky vás to chytlo? Nepotřebujete trochu rozkvést své virtuální prostory? Každopádně nic neriskujete, ochutnávkový balíček je zdarma:

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

...balíček 12 kavčích fotek hýřích barvami...zdarma pro vás ♥

A k čemu je to vlastně dobré?

 • Jen tak, Vám pro radost
 • Nepotřebujete třeba tapetu na mobil či počítač?
 • Záhlaví Vašeho webu, banner
 • Ilustrace k vašim blogovým článkům
 • Jako podklad pro drobnou grafiku na sítě (můžete klidně doplnit textem)
 • Určitě vás napadne něco dlašího

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

A jaké jsou podmínky užití?

 • Docela přátelské
 • Fotografie dostanete v rozlišení vhodném pro web
 • Můžete je libovlně doplnit grafikou, nebo prostě nějak dále zpracovat
 • Chcete li plný formát pro tisk, i to je možné, ale to už je placené. Napište si.
 • Budu ráda za citace zdroje
 • Užijte si to!
Balíček fotografií pro váš web je ideálním řešením pro ty, kteří stejně jako já neumí fotit, ale přejí si mít svém webu či sociálních sítích krásné fotografie. Možností využití vidím nespočet. Vyzkoušela jsem např. jako titulní fotku na Facebooku, a to jak na fan page, tak i v přidružené skupině. Fotografie použiji dále jako vizuální doplnění svých příspěvků na Facebooku i Instagramu. Využít je lze také jako pozadí pro Instagram Stories – a to i přesto, že jsou fotografie obdélníkového formátu – zkrátka si vyberu detail fotografie, který chci jako pozadí použít. Dále mě napadá využití pro různá portfolia tvorby či powerpointové prezentace. Svým stálým zákaznicím bych ráda nabídla slevu – fotografie bý základem pro návrh slevové kartičky či dárkového poukazu. V současné době připravuji webové stránky a tyto fotografie skvěle doplní mou podzimní kolekci a blogové články. Osobně velice oceňuji tuto možnost a myslím si, že paní Hana tak zaplnila mezeru v tom, co na českém trhu chybí. Možnost koupit si krásné, výtvarně zajímavé a příběh ilustrující fotografie, které vytvořil konkrétní člověk.
Zdeňka Bílkováhttps://mamavlese.cz/
Když jsem viděla nádherné fotky fotky Hana Valentova okamžitě jsem se do nich zamilovala a měla jsem takový ten pocit "to chci". V rámci akce služba za referenci jsem je získala a stále přemýšlím, kde je co nejlépe vystavit. Zatím jsem využila jen jednu pro svůj příspěvek o "Zdrojích" v našem životě. Protože krásná podzimní příroda je úžasný zdroj. Věřím, že časem najdu další místo pro ostatní skvosty z kolekce. A přeji hodně krásných aplikací a spokojených klientů.
Marcela Kvapilováwww.aquamarcela.cz

PS: budou se fotky obmněňovat?

...mnu asi ano! Takže! Rychle si utrhněte svojí vysněnou kytici, protože se může stát, že odsud zmizí...

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.