Digitální šperk pro váš web

aneb ochutnávka kavčích služeb

...balíček 12 ti kavčích fotek hýřích barvami...zdarma pro vás ♥

Balíček vyladěných originálních fotografií z kavčí fotobanky pro vás... zdarma... legálně... a můžete je používat, jakkoliv vás napadne. Pokud váháte, k čemu je to vlastně dobré, tak třeba jako: záhlaví pro váš web? Ilustrační fotografie na posty na sítě, záhlaví článků či fb příspěvků... ale klidně si můžete z fotky vyrobit i vizitky či děkovací kartičky, fantazii se meze nekladou... Budu moc ráda, když mi dáte vědět.

Tyhle jsou zdarma pro vás

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

Líbí se vám?  Chcete víc fotek? Další fotobalíčky jsou k dokoupení . Počet balíčků je vždy konečný.

12 digi fotek
Sada 12ti fotografií kavčích drobnůstek z přírody pro vaše další…
12 digi fotek
Sada 12ti kavčích podzimních zátiší pro vaše další digitální využití.
12 digi fotek
Růže, co neuvadnou. Sada 12ti digitálních fotografií kavčích kytic s…
12 digi fotek
Sada 12ti fotografií kavčích kytic pro vaše další digitální využití.
Balíček Podzimní fotografie pro váš web je ideálním řešením pro ty, kteří stejně jako já neumí fotit, ale přejí si mít svém webu či sociálních sítích krásné fotografie. Mě osobně tento balíček zaujal také svou tématikou – les, podzim, houby, sdílení, kterou perfektně zapadal do konceptu mé značky. Na jedné z fotografií je zachycena muchomůrka, kterou mám dokonce v logu. Možností využití vidím nespočet. Vyzkoušela jsem např. houbičky jako titulní fotku na Facebooku, a to jak na fan page, tak i v přidružené skupině. Fotografie použiji dále jako vizuální doplnění svých příspěvků na Facebooku i Instagramu. Využít je lze také jako pozadí pro Instagram Stories – a to i přesto, že jsou fotografie obdélníkového formátu – zkrátka si vyberu detail fotografie, který chci jako pozadí použít. Dále mě napadá využití pro různá portfolia tvorby či powerpointové prezentace. Svým stálým zákaznicím bych ráda nabídla slevu – fotografie bý základem pro návrh slevové kartičky či dárkového poukazu. V současné době připravuji webové stránky a tyto fotografie skvěle doplní mou podzimní kolekci a blogové články. Osobně velice oceňuji tuto možnost a myslím si, že paní Hana tak zaplnila mezeru v tom, co na českém trhu chybí. Možnost koupit si krásné, výtvarně zajímavé a příběh ilustrující fotografie, které vytvořil konkrétní člověk.
Zdeňka Bílkováhttps://mamavlese.cz/
Když jsem viděla nádherné fotky podzimní fotky Hana Valentova okamžitě jsem se do nich zamilovala a měla jsem takový ten pocit "to chci". V rámci akce služba za referenci jsem je získala a stále přemýšlím, kde je co nejlépe vystavit. Zatím jsem využila jen jednu pro svůj příspěvek o "Zdrojích" v našem životě. Protože krásná podzimní příroda je úžasný zdroj. Věřím, že časem najdu další místo pro ostatní skvosty z kolekce. A přeji hodně krásných aplikací a spokojených klientů.
Marcela Kvapilováwww.aquamarcela.cz