Nosíte sukně?

A nosíte je tak často, jak byste si to zasloužila?

Pokud toužíte si obléct sukni, ale váháte, kterou vybrat, přichystala jsem pro vás:

Kavčí stylistické rady & porady k nošení sukní

...pokud váháte nad výběrem té nej sukně pro vás, jste tu správně. Pomáhám vílám a čarodějkám nalézt ztracenou sebedůvěru a krásu. A pokud bloudíte v džungli fast fashion, ukážu vám, že jsou i jiné cesty... Nicx neriskujete, ebook je zdarma a pomůže vás ochránit od zbytečných nákupů.

Která sukně vám bude nejvíc slušet?

Stáhněte si zdarma kavčí povídání o sukních. Dozvíte jak vybrat tu nejkrásnější přímo pro vás.

 

Vypracovala jsem pro vás ebook o sukních. Je zdarma, že ♥ A  řešíte se v něm mapř.:

 • Tvar těla
  Víte jestli jste hruška nebo jablko? A jaký to má dopad na výběr střihů abyste vypadala štíhle?
 • Styl & typologie
  Něco o stylu a stylové typologii, tipy, kde najít váš styl
 • Barvy
  Nosíte černou? A co další barvy? Aneb jak najít barvy, které vám lichotí
 • Střihy
  Jaké střihy kavky šijí - spousta fotografií s vysvětlením, ať víte, jestli vaše vysněná sukně je pro vás vhodná
 • Délky
  Dlouhá nebo krátká?
 • Kam to budete nosit?
  Kamkoli. Do práce, doma, do lesa. Kousky, které milujete přece nenecháte zahálet.
 • Materiály
  Odpovídající roční době, to je jasné. Ale aby materiál sukně odpovídal i vašemu natrurelu.
 • Udržitelnost
  Je dobré přemýšlet o ekologické stopě svého konání. I malé kroky mohou vést k velké změně.
 • Cena
  Tenhle ebook je zdarma. A může vám pomoci dost ušetřit. Zjistíte, že některé věci nepotřebujete.

Možná už dlouho sukně nenosíte...

Ale vždycky je to možné změnit.

Pokud jste tady, asi o sukni přemýšlíte, a jste tu určitě dobře.

Kavčí rady a porady vám mohou být nápomocny při hledání vašeho vlastního stylu. Protože tělo a duše jedno jsou.

A když budete vědět, kým jste, budete krásné.

Reference

Hanka je ztělesnením exploze nápadů, kreativity, barev a radosti z tvorby. Její sukňo-tvorbu sleduji úplně od prvopočátků. Kavčí sukně jsou prostě úžasné. Sukně totiž sluší každé ženě (o holčičkách nemluvě), a ne že Ano i Ne. Prostě každé. Ano, ano, i Tobě, kterážto teď čteš mou recenzi. A jak to vím? Po patnácti let toulání po Západní Africe, kde sukni nosí prakticky všechny ženské (o holčičkách nemluvě), jsem ještě nepotkala ženu, u které by mě napadlo „Hmmmm, měla by si vzít kalhoty...“ A teď se nabízí otázka, kde takovou sukni vzít. Určitě už to dávno víš, ale pokud ne, tak Ti to tu na plnou hubu musím říct: Jsi krásná a jedinečná. A tuhle Tvou jedinečnost dokonale podtrhnou Kavčí sukně. U Hanky si beze vší pochybnosti vybereš tu, která Ti dokonale padne. Však si přečti její neodolatelný e-book „Která sukně vám bude nejvíc slušet?“. Prostě exploze nápadů, barev a kreativity
Lenka Baratouxhttps://lenkabaratoux.com/
E-bookem Kavčí stylistické rady a porady k nošení sukní mi Hana udělala velkou radost, protože jsem se dostala k informacím, které mě nejen bavily, ale i obohatily. Sukně a styl, ve kterém Hana tvoří mi velmi imponuje, ale neuměla jsem se dobře rozhodnout, která z nich by mi asi tak slušela. Po přečtení ebooku už mám představu, jakou barvu a střih vlastně chci. Ebook mi pomohl dojít k finálnímu rozhodnutí, jakou sukni chci. A co vím určitě, že bude od Hany :-). Pokud váháte při výběru sukně stejně, jako jsem váhala i já, přečtěte si její e-book a jistě vám přijde na mysl, která sukně vám bude nejvíc slušet.
Šárka Grycová www.nuknuk.cz
Akorát jsem jedním dechem dočetla knížku o sukních. To je nádhera. Jednak tedy plná informací - a to jsem si ty odkazy ještě neprošla - ale prostě neskutečně milá a po duši hladící. Jen je mi líto, že jsem někde cestou asi ztratila tuto schopnost, se takto krásně vyšňořit. (možná se mi to celé i proto tak líbí?) Nostalgie mě z toho popadá. Na zbytku MILUJU tu míchanici hezkých písem, symbolů a tak. Jsem dočista okouzlená
Venda Preussl-Kroneberghttps://permazahrada-korenac.cz/
Když jsem si otevřela Tvůj eBook, čekala jsem něco standartního ,zkrátka běžné sukně. Ale koukala jsem, ty jsi prostě super originál. Vynalézavost, hravost a barevnost ti nechybí. Tvoje sukně zkrátka nelze přehlédnout, mají svojí energií a příběh. Na konci čtení už jsem hledala, kde jich najdu víc a musela jsem kouknout na Tvůj web. Úplně jsi mě nažhavila tak, že jsem si dala závazek sukně nosit častěji.
Simona ŠumberováTiché uši www.simona-valentova.cz
Hanko, jsi tak inspirativní… Tak ráda si prohlížím Tvé výtvory – kombinace materiálů a barev mi velmi lahodí… No a samozřejmě to Tvoje fotografické umění je totálně luxusní… Máš výborné oko, a víš, jak ho použít :-). A když už jsem v těch superlativech, tak bys taky klidně mohla být spisovatelkou, vždycky se při čtení výborně pobavím…
Daniela Klusáčkováhttps://www.fler.cz/dancak
Miluji sukně, v nich si hned připadám ženštěji. Kavčí ebook pomáhá s výběrem toho správného střihu, délky nebo látky sukní tak, aby se v tom našla každá a každá se cítila pohodlně a krásně. Knížka je úžasná, plná rad, tipů a inspirace. Tohle si prostě musí přečíst každá žena.
Vlaďka Náhlíkováhttp://vlknacestach.cz
Děkuji za zajímavý text o druzích sukní! Bylo to milé čtení a hlavně pastva pro oči. Zároveň díky němu už vím, které sukně by pro mě absolutně nebyly vhodné a tím pádem, z kterých vybírat. Přeji hodně úspěchů v tvorbě krásných kousků!
Lenka Rosochováwww.lenkarosochova.cz
Tento ebook pomáhá již 0 ženám

A tady je váš ebook ♥