Rádi byste si sami vyfotili  fotografie, které přimějí vaše zákazníky hned nakoupit?

 • Máte skvělý produkt, který se neprodává, jak by si zasloužil?
  Možná jste hand made tvůrce, co má naprosto úžasné a originální výrobky, ale nějak si nejste jistí v jejich prezentaci. A možná tvoříte digitální obsah, ale i tak by se vám hodily vlastní autorské fotografie, ať nemusíte používat fotky z fotobanky, které sice neurazí, ale ani nezaujmou.
 • Už jste zkusili spolupráci s fotografem...
  ...jenže... ono to není úplně levné. A vy jste si to možná představovali trochu jinak. A fotograf to vyfotil sice skvěle, jenže vy pak nejste snadno rozeznatelní od konkurence. Rukopis fotografa je znát. Máte balíček krásných portrétních fotografií, ale popravdě vlastně pořád točíte k příspěvkům ty dvě tři co se vám líbí nejvíce. Chtělo by to větší pestrost.
 • Potřebujete fotky rychle
  Přeci jen domluva autor/fotograf/modelka vyžaduje značnou míru organizace a příprav a co když třeba v den D nebudete moct? S termíny se nedá hýbat donekonečna...
 • Víte, že krásná fotka vám dovolí si říct férovou cenu
  No ano, možná je to nespravedlivé, ale fotografie prodává. Skvělá prodejní fotka je to, co vám umožní říct si spravedlivou cenu za vaší práci.
 • Prodáváte na bazarech typu Vinted?
  Tak tam se to taky hodí! Nemusíte mít nutně zrcadlovku, ale vědět jak naaranžovat zboží, aby vypadalo lákavě velmi zvyšuje pravděpodobnost prodeje.

"Nikdy nemáš druhou příležitost udělat první dojem" (Marigold)

Jak vyfotit tu nejkrásnější módní produktovou fotografii

...aneb kavčí rady a porady k focení módy a potažmo postavy, s minimem technického vybavení, ale s maximálním efektem

...poetický návod, jak na to. Ženský. Inspirující. Lehce chaotický. A pevně doufám, že i názorný.

Dovedu vás ke krásným produktovým fotografiím, i bez nutnosti pronikat hluboko do technického pozadí.

Publikace je koncipována na focení módy na postavě.

V zásadě je použitelný i pro focení šperků na modelkách - jen je to snažší.

No a krásné fotografie z dovolené jsou takovou třešničkou na dortu.

...aneb 30 let zkušeností na 100 stranách

7 tajných kavčích kroků ke krásné produktové fotografii:

 • Umění dívat se
  Objevíte v sobě umění dívat se a poznat, co je krásné. Možná nejobtížněji uchopitelný bod
 • Světlo
  Naučíte se vnímat světlo, poznat, které je to nejlepší. Správnému světlu se nic nevyrovná.
 • Výběr místa, vhodné pozadí
  Naučíte se, jak sami, doma nebo v nejlbližším okolí bydliště najít skvělé místo na focení, aby fotografie působila profesionálně a jednotně.
 • Základy kompozice
  Naučíte se pár jednoduchých tipů, jak na to. A pak už to vždycky budete vědět a vidět.
 • Znalost základů nastavení fotoaparátu (čas, clona, ISO a tak dále)
  Možná vám to přijde složité, ale je to mnohem jednodušší, než si myslíte. K tomuto tématu existuje spoustu materiálu zdrama, ale leckdo se toho bojí. Spolu to zvládneme.
 • Vhodná fototechnika
  Poznáte, jestli potřebuje investovat do nové techniky (většinou ne). Až když víte, co od stroje potřenujete, je čas investovat do nové techniky. A uvidíte, že skvělé fotky se dají dělat i vykopávkou z bazaru.
 • Post processing
  Naučíte se dotáhnout své fotky k dokonalosti. Taková třešinka na dortu. Ale kdo umí dobře fotit, nepotřebuje tento bod.

Všimněte si, že fototechnika je až na šestém místě ze sedmi.

Jsem přesvědčená, že skvělé fotky se dají dělat i s poměrně základním vybavením a až když pochopíte základy fotografování a víte, co od přístroje potřebujete, je vhodný čas investovat do fototechniky.

Skvělý e-book, obzvlášť pro mě, která toho o focení a technických detailech, díky nimž bych mohla rozeznat dobrou fotku od výborné, vím jen velmi málo. Hanka je v tom všem sběhlá a umí informace čtivě, stručně a hlavně vlastně docela jednoduše shrnout a předat dál. Cením si tipů na focení při špatném počasí, nápadu vody coby pozadí, bylo mi odhaleno, že to, co jsem si myslela, že je zlatý řez, tak není J Díky a přeji kavkám šťastný let světem módy i fotografie.
Jaroslava Hanákováhttps://www.fler.cz/emilywa
Zpočátku jsem měla trochu obavy, jestli tomu budu rozumět a jestli to není eBook spíše pro profíka s profi vybavením, kterým já rozhodně nejsem. Už po pár stránkách se ale navždy změnil můj pohled na mé okolí a jeho vhodnost k focení, zhruba v polovině eBooku jsem už šla hledat a nabíjet foťák a na konci už jsem se neskutečně těšila na to, jak si vše vyzkouším v praxi. :) Tři Kavky píše velmi čtivě, přijemně a srozumitelně. Když jsem se jako naprostý lajk v určitých pojmech občas ztratila, vždy byly po ruce názorné ukázky úžasných fotografií, vysvětlení i tipy, díky kterým jsem se zase našla. Rozhodně doporučuji všem, kterým přijde, že jejich fotografiím něco schází a chtěli by s tím něco udělat.
Ivana Matičkováwww.ivanamatickova.cz
Tak jsem sfoukla ebook. Nááádhera:) Moc mě bavil. Akorát se stydím to říct, ale na focení mám jen mobil:-D Ebook mě zaujal proto, že jsem se chtěla přiučit focení postavy kvůli mému vlastnímu webu. A i když si nepohraju s nastavením fotoaparátu, když žádný nemám, určitě mi to hodně dalo:) Líbí se mi ebook graficky, i to jak střídáš písma, já osobně mám radši jednoduchost a i přesto to na mě nepůsobí přeplácaně. Je vidět, že máš fakt cit pro umění. Fotky jsou krásné a celý ebook je opravdu tak krásné, umělecké pohlazení na duši.
Veronika Ambrožováwww.veronikaambrozova.cz
E-book jsem přečetla jedním dechem. Jsem také rukodělec a tak vím, jak je dobrá fotografie pro prodej důležitá. Hančiny fotky (a nejen je) obdivuju zpovzdálí už dlouho a moc ráda jsem nahlédla do její fotografické kuchyně. Sama jsem technický antitalent. Ohniska, clony, ISO, zoomy – jsou pro mě španělská vesnice. A přesto mi rady z tohoto e-booku pomohly uvědomit si řadu drobností, detailů, které mohu využít ve svém tvoření a ostatním doporučit.
Marie Šuranskáwww.mariesuranska.cz

Chcete mít taky takovéhle  produktové fotky? Ukážu vám, že je to možné ♥ Zvládnete to!