UA-137462728-1

Jak ušít ty nejkrásnější  šatičky pro vaši princeznu

Naučím vás, jak na to. Zvládnete to úplně sami! I bez předchozích šicích zkušeností. Provedu vás všemi úskalími a uvidíte, že to dáte. Nikdo jiný nedokáže ušít šatičky na vaší princeznu s takovou láskou, jako vy.

Princeznovské batolecí šatičky

  • Jsou rostoucí
  • Skvěle se točí
  • Vpředu jsou zkrácené, takže si na ně princezna nešlape ani když leze po kolenou, ani když už se snaží vylézt na strom
  • Mohou být i s kapsami
  • Jsou krásné
  • ...a jedinečné! Na celém světě nepotkáte druhé stejné

Je to už dávno, co jste šili naposled?

Ničeho se neobávejte. Návod je podrobný, krok za krokem, se spoustou fotografií a nákupních tipů, kde koupit látky, které jsou nejen krásné, ale i vhodné pro tu nejjemnější dětskou kůži, navíc získáte krajkové a knoflíkové tipy...

Střih se dá vytisknout na tiskárně A4. Žádná změť čar jako v Burdě :-)

Střih na sukýnkový spodní díl šatiček se dá buďto poslepovat na několik A4  nebo si ho vyrobíte sami! A to je teprv něco. V návodu je vysvětleno podrobně jak na to, a když to jednou pochopíte, zvládnete udělat jistojistě i kolovou sukýnku v přesně zvolené velikosti, klidně i na sebe.

Reference

Díky ebooku Jak ušít šatičky dokážu pro mou princeznu ušít krásné šaty, i když nejsem švadlena a šiju málokdy. Vedle střihu a jednoduchého a pochopitelného popisu mne nejvíc pomáhají tipy, kde co koupit, třeba knoflíky. A moc se mi líbí fotky různých variant šatů, je to ohromná inspirace, a když si v nich představím moji holčičku, tak mne to úplně dojalo😊
Zuzana Švagrovámaminka dvojčátek
Milá paní Hanko, šatičky na Vašich princeznách mi naprosto učarovaly a věřím, že i mé vnučce budou tak úžasně slušet. Střih vypadá jednoduše a v návodu je vše jasně a přehledně popsáno a ta vychytávka na předním díle nemá chybu. Je to už dávno co jsem šila na malé děti, ale s Vaším návodem to hravě zvládnu.
Marta Pančochováhttps://www.fler.cz/matyma

Takže co, zkusíte to?

Přemýšleli jste někdy nad energií do věcí vloženou? Zní to dost ezotericky, ale věřte mi, je to znát. Hand made věci jsou rozpoznatelné na první pohled. A když do nich zašijete lásku k vaší malé princezně, budou to ty nejkrásnější šatičky na světě!

Některé věci není možné koupit. Ale můžete je vyrobit - a to úplně sami!

Zkuste to, naučím vás jak na to ♥

A kolik to vlastně stojí?

Tenhle e book si cením na 500 Kč. Není to jen střih a návod, je to spíše kurz. Když zvládnete ušít tyhle šatičky, pochopíte, jak na to a určitě ztratíte ostych se pustit i do jiných a vlastních projektů.

Tenhle střih nevznikal jako prodejní, s cílem něco rychle ušít a hodně na tom vydělat. Tenhle střih se narodil pro mojí malou princeznu, aby mohla být stále krásná.

Navíc se dozvíte spoustu bonusových nákupních tipů.

A co ta krásná princeznovská korunka?

Bez korunky to není ono, že? Střih na oboustrannou princeznovskou korunku je té ž kavčí vynález a můžete si ho stáhnout zcela zdarma.

A co tenhle kurz není?

  • Není to ízy-pízy záležitiost na půl hodiny k televizi.
  • Není to model s malou spotřebou látek.
  • A není to úplně začátečnický střih.
  • A není to ani úplně univerzální střih

Ale, když se do toho pustíte, zvládnete to! Provedu vás!

A kdyby se vám to přeci jen nezdálo?

Nic se neděje, máte 30 dní na rozmyšlenou.

A teď pozor!

...do konce dubna nabízím kurz za zaváděcí cenu 390 Kč.

Objednejte si váš e book ještě dnes!

 

 

Nejtěžší je udělat ten první krok!

Pak už to jde samo ♥