Některé věci nemůžete koupit... ale můžete je vyrobit  ♥

Ušijte si sami

ty nejkrásnější šatičky pro vaši princeznu

Zvládnete to úplně sami! I bez předchozích šicích zkušeností. Provedu vás všemi úskalími a uvidíte, že to dáte. Nikdo jiný nedokáže ušít šatičky na vaší princeznu s takovou láskou, jako vy.

Princeznovské batolecí šatičky

  • Jsou rostoucí
  • Skvěle se točí
  • Vpředu jsou zkrácené, takže si na ně princezna nešlape ani když leze po kolenou, ani když už se snaží vylézt na strom
  • Mohou být i s kapsami
  • Jsou krásné
  • ...a jedinečné! Na celém světě nepotkáte druhé stejné

Ničeho se neobávejte ♥

Je to už dávno, co jste šili naposled?

Nemějte obavy, vybaveni nadšením to zvládnete i bez předchozích šicích zkušeností.

Návod je podrobný, krok za krokem, se spoustou fotografií a nákupních tipů, kde koupit látky, které jsou nejen krásné, ale i vhodné pro tu nejjemnější dětskou kůži, navíc získáte krajkové a knoflíkové tipy...

Střih se dá vytisknout na tiskárně A4. Žádná změť čar jako v Burdě :-)

Střih na sukýnkový spodní díl šatiček se dá buďto poslepovat na několik A4  nebo si ho vyrobíte sami! A to je teprv něco. V návodu je vysvětleno podrobně jak na to, a když to jednou pochopíte, zvládnete udělat jistojistě i kolovou sukýnku v přesně zvolené velikosti, klidně i na sebe.

Reference

Milá paní Hanko, šatičky na Vašich princeznách mi naprosto učarovaly a věřím, že i mé vnučce budou tak úžasně slušet. Střih vypadá jednoduše a v návodu je vše jasně a přehledně popsáno a ta vychytávka na předním díle nemá chybu. Je to už dávno co jsem šila na malé děti, ale s Vaším návodem to hravě zvládnu.
Marta Pančochováhttps://www.fler.cz/matyma
Strašně moc se mi to líbí, šatičky jsem teď sice nešila, nemám moc čas, ale už se těším, až to udělám, a ty fotky holčiček v šatičkách mne úplně dojaly😊 Už se těším, až tak bude vypadat ta moje (zatím je moc malá, jen 5 měsíců, ale až bude stát a chodit, tak bude nádherná).
Zuzana Švagrovámaminka dvojčátek

Přemýšleli jste někdy nad energií do věcí vloženou?

Hand made věci jsou rozpoznatelné na první pohled. A když do nich zašijete lásku k vaší malé princezně, budou to ty nejkrásnější šatičky na světě!

Některé věci není možné koupit. Ale můžete je vyrobit - a to úplně sami!

Zkuste to, naučím vás jak na to ♥

Takže co, zkusíte to?

A kolik to vlastně stojí?

Nakonec jsem cenu stanovila na 333 Kč. Což je cena velmi přátelská. Ale o šatičky mi píšete a já už je nějak nešiju. Ale s kavčí pomocí to jistě zvládnete ♥

Není to jen střih a návod, je to spíše kurz. Když zvládnete ušít tyhle šatičky, pochopíte, jak na to a určitě ztratíte ostych se pustit i do jiných a vlastních projektů.

Tenhle střih nevznikal jako prodejní, s cílem něco rychle ušít a hodně na tom vydělat. Tenhle střih se narodil pro mojí malou princeznu, aby mohla být stále krásná.

Navíc se dozvíte spoustu bonusových nákupních tipů.

A co ta krásná princeznovská korunka?

Bez korunky to není ono, že? Střih na oboustrannou princeznovskou korunku je té ž kavčí vynález a můžete si ho stáhnout zcela zdarma.

A co tenhle kurz není?

  • Není to ízy-pízy záležitost na půl hodiny k televizi.
  • Není to model s malou spotřebou látek.
  • A není to ani úplně univerzální střih

Ale, když se do toho pustíte, zvládnete to! Provedu vás!

A kdyby se vám to přeci jen nezdálo?

Nic se neděje, máte 30 dní na rozmyšlenou.

A tady je váš ebook ♥

 

 

Nejtěžší je udělat ten první krok!

Pak už to jde samo ♥

Stále váháte? Sem tam jsou nějaké šatičky i na prodej, i když poslední dobou stále méně.... nahlédněte, co nabízí kavčí prodejna: